Firma Profili
 

KELEŞ HİDROLİK; Konya'da hidrolik silindirlerin imalat, satış ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların hidrolik silindir talep ve ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

İmalat halkamızın içinde;

Tek Etkili Silindirler, Çift Etkili Silindirler ve Özel Silindirler yer almaktadır. Çeşitli tarım makinaları, tarım aletleri, sanayi makinaları ile özel tip ve özel ölçülere sahip hidrolik silindirlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Aynı zamanda, her tip hidrolik silindirlerin bakım, onarım ve revizyonlarını gerçekleştirmekteyiz.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak